Розрахунок вартості ТО Mitsubishi

maintenance.first step
maintenance.specification selection
ASX
ASX
maintenance.specification selection
OUTLANDER
OUTLANDER
maintenance.specification selection
ECLIPSE CROSS
ECLIPSE CROSS
maintenance.specification selection
LANCER X
LANCER X
maintenance.specification selection
L200
L200
maintenance.specification selection
PAJERO SPORT
PAJERO SPORT
maintenance.specification selection
PAJERO WAGON
PAJERO WAGON
maintenance.specification selection
Новий EСLIPSE CROSS
Новий EСLIPSE CROSS
Інша модель
Інша модель

* Цей розрахунок вартості ТО (технічного обслуговування) автомобіля Mitsubishi за обраними параметрами є орієнтовним, базується на рекомендованих Дистриб’ютором роздрібних цінах на оригінальні запасні частини, оливи та технічні рідини, наданій дилерами інформації щодо нормо-годин, наводиться для інформативних цілей та не є публічною офертою. Вказані ціни на оригінальні запасні частини, оливи та технічні рідини є рекомендованими роздрібними цінами, остаточні роздрібні ціни встановлюються офіційними дилерами Mitsubishi Motors.

Вартість робіт з ТО є орієнтовною та не включає вартості робіт з демонтажу/встановлення наявних додаткових аксесуарів (що можуть знадобитись у процесі проведення ТО).

Перелік обов'язкових до виконання операцій з технічного обслуговування Вашого автомобіля вказаний у Сервісній книжці, що надається разом з автомобілем Mitsubishi під час його придбання в офіційного Дилера Mitsubishi Motors.

За детальною та повною інформацією щодо ТО (остаточних роздрібних цін на оригінальні запасні частини, оливи та технічні рідини, остаточної вартості робіт з технічного обслуговування тощо) звертайтеся, будь ласка, до обраного офіційного дилера Mitsubishi Motors.

Кількість та вартість необхідних витратних матеріалів, обсяг робіт з ТО та остаточна вартість робіт для автомобілів поза поточною модельною лінійкою, яка представлена на цьому веб-сайті, підлягають уточненню у відповідного офіційного дилера Mitsubishi Motors. 

Регламентне ТО  - це перелік обов'язкових до виконання операцій з технічного обслуговування Вашого автомобіля, що вказується у Сервісній книжці, яка надається разом з автомобілем Mitsubishi під час його придбання в офіційного Дилера Mitsubishi Motors. Нормативи щодо Регламентне ТО встановлюються виробником.

Додаткове ТО – це додаткові операції  або роботи щодо заміни запасних частин, які виконуються за бажанням клієнта або за необхідності, що виникла в результаті проведення регламентного ТО.

---

Коли в розпорядженні є власний автомобіль Mitsubishi, на ньому можна вирушати в будь-які поїздки. Але потрібно пам'ятати про те, що за своїм транспортним засобом обов'язково необхідно стежити і доглядати, адже деталі з часом починають зношуватися. Тож не зайвим буде проводити технічне обслуговування Мітсубісі в Одесі.

Хоча дрібний ремонт іноді можна проводити і самостійно, проте найкраще довірити ТО Mitsubishi професіоналам. Які зможуть не лише провести повний ремонт, а й також надати гарантію на деталь, яка була замінена. При цьому технічне обслуговування може проводитися для таких автомобілів:

  • ТО Мітсубісі АСХ;
  • ТО Мітсубісі Аутлендер;
  • ТО Мітсубісі Екліпс Крос;
  • ТО Мітсубісі Лансер 10 (ТО Mitsubishi Lancer X);
  • ТО Мітсубісі Л200;
  • ТО Мітсубісі Паджеро Спорт;
  • ТО Мітсубісі Паджеро Вагон та багато інших автомобілів.

При цьому, щоби записатися на ТО Мітсубісі в Одесі, непотрібно витрачати багато часу. Зробити це можна на нашому сайті «Адіс-Мотор», заповнивши спеціальну форму або зателефонувавши нам по телефону. Після отримання всієї необхідної інформації ми знайдемо час для проведення технічного обслуговування Вашого автомобіля.

menu.footer disclaimer
Created by CF.Digital