Моделі автомобілів Mitsubishi

Новий Outlander Новий Outlander
Впевненість у кожному русі
Новий Outlander
від 1 599 000 гpн *
Бензин
5-7 місць
Eclipse Cross Eclipse Cross
Випромінюй харизму
Eclipse Cross
від 1 189 000 гpн *
Бензин
5 місць
ASX ASX
Новий ASX привертає увагу кожного
ASX
від 888 000 гpн *
Бензин
5 місць
Outlander Outlander
Mitsubishi Outlander - позашляховик для всієї родини
Outlander
від 1 067 000 гpн *
Бензин
5-7 місць
Pajero Sport Pajero Sport
Крутий на підйом
Pajero Sport
від 1 879 000 гpн *
Дизель
5 місць
L200 L200
Справжній універсальний пікап з повним приводом
L200
від 1 399 000 гpн *
Дизель
5 місць​​​​​​​* Мається на увазі мінімальна спеціальна рекомендована роздрібна ціна, вкл. ПДВ 20%, на вказану модель автомобілів ТМ «Mitsubishi» у базовій (мінімальній) комплектації.

Бажаючи відправитися в різні поїздки та подорожі, важливо мати хорошу, справну, сучасну машину. На ринку представлено широкий асортимент транспортних засобів. Однак тільки бренд-виробник Mitsubishi готовий запропонувати високу якість усіх моделей автомобілів.

Кожен автомобіль Mitsubishi унікальний по-своєму, і має впізнаванні риси. Однак, бажаючи отримати ту машину, яка повністю влаштовуватиме за параметрами і характеристиками, варто звернути увагу на весь пропонований асортимент:

Всі перелічені моделі Mitsubishi справді мають свою унікальність. Це стосується зовнішнього вигляду, відмінностей в інтер'єрі автомобіля. Не кажучи вже про електроніку та додаткові аксесуари. Все це для того, щоб кожен зміг знайти саме ту машину, яка справді підійде.

Ви у свою чергу можете відвідати наш автомобільний салон «Адіс-Мотор» в Одесі, щоб справді зайнятися вибором машини. У нас Ви можете оглянути машину, поставити всі питання менеджерам, а також провести тест-драйв. І тільки визначившись, який автомобіль Mitsubishi дійсно підходить, зможете здійснити покупку і поїхати на новенькій машині, прямо з салону.

menu.footer disclaimer
Created by CF.Digital