Контакти автосалону "Адіс-Мотор"

Автосалон "Адіс-Мотор"

Офіційний дилер Mitsubishi Motors у Одесі, Люстдорфська дорога, 5

 

Відділ продажів:  (048) 709-00-99
Відділ сервісу:      (048) 709-97-79
Малярно -рихтувальниа дiльниця: (093) 313-11-20

Графік роботи:


Відділ продажу: 

ПН - ПТ   09:00 - 18:00

СБ             10:00 - 16:00

 

Відділ сервісу:

ПН - ПТ   9:00 - 18:00

СБ           9:00 - 15:00

 

Будь-які зауваження та побажання до роботи автосалону Mitsubishi Motors в Одесі відправляйте, будь ласка, на адресу: crm@adis.od.ua   
Питання реалізації автомобілів: sales.mitsubishi@adis.od.ua   
Питання реклами: marketing@adis.od.ua   

 

Компанія « АДІС-Мотор», офіційний дилер Mitsubishi Motors Corp., і її автосалон в Одесі пропонує широкий вибір автомобілів Мітсубісі різних модифікацій. Співробітники нашого автосалону будуть раді допомогти вам у виборі автомобіля, допоможуть визначитися з технічними характеристиками, кольором кузова машини, обробкою салону. Крім того, наші консультанти запропонують великий вибір додаткових аксесуарів, засобів по догляду за автомобілем, супутніх товарів.   

 

Ми у соцмережах:
Youtube
Facebook

 

Лише офіційний дистриб'ютор Mitsubishi в Одесі може запропонувати нові найкращі машини. Наш автосалон «Адіс-Мотор» готовий надати різні моделі, а найголовніше комплектації автомобілів Мітсубісі.

При цьому Вам не обов'язково відразу їхати в автосалон, щоб дізнатися всю необхідну інформацію. Адже на нашому сайті є контакти автотредінгу Мітсубісі. І за номером телефону Ви зможете зв'язатися з нашими менеджерами, які нададуть відповіді на всі Ваші запитання. У тому числі, Ви зможете дізнатися - телефон офіційного дилера Mitsubishi, графік роботи сервісних центрів Мітсубісі, як потрапити на сервісне обслуговування і де знаходиться сервісний центр.

Mitsubishi автотрейдинг «Адіс-Мотор» дозволить Вам придбати кращі автомобілі для поїздок, як по місту, так і для поїздок по бездоріжжю. Ви зможете оцінити якість, дизайн та сучасне оснащення, як тільки сядете за кермо свого нового автомобіля.

menu.footer disclaimer
Created by CF.Digital