Корпоративні продажі Mitsubishi

Отримати більш детальну інформацію про програму корпоративних продажів Ви можете, зателефонувавши за телефоном +38 (063) 322 94 88 , або надіславши Ваш запит на електронну адресу: b2b@adis.ua

Маючи свій бізнес, для роботи якого обов'язково необхідні машини, варто звернути увагу на автомобілі Mitsubishi. Транспортні засоби від відомого японського виробника чудово покажуть себе під час постійної експлуатації.

Проте, що більше бізнес, то більше автомобілів потрібно. І щоб не довелося надто переплачувати, варто звернути увагу на спеціальні корпоративні продажі Мітсубісі в Одесі. Завдяки цьому можна суттєво розширити свій робочий автопарк.

Наш автосалон «Адіс-Мотор» є офіційним дилером автомобілів Mitsubishi та готовий запропонувати спеціальні умови для покупки нових автомобілів. І йдеться не тільки про купівлю, а й про сервісне обслуговування, і безліч інших нюансів. А для того, щоб дізнатися про всі нюанси про корпоративні продажі Mitsubishi в Одесі, Вам необхідно зв'язатися з нами по телефону або відвідати наш автосалон.

menu.footer disclaimer
Created by CF.Digital