Продуктивність
Завжди готовий до нового

Продуктивність

від 1 599 000 грн*
Продуктивність
Двигун
Потужність та продуктивність
Двигун

Новий 2,5-літровий 4-циліндровий двигун Outlander був розроблений для досягнення кращої потужності та крутного моменту, ефективності використання пального та зниження викидів (відповідає нормам викидів згідно Євростандарта 6b). Двигун втілює новітні технології, включаючи безпосереднє впорскування, електропривід газорозподілу, рециркуляцію охолоджених вихлопних газів і покриття дзеркального отвору для зменшення тертя та кращої економічності.

У поєднанні з безступінчастою автоматичною трансмісією (CVT) Outlander їздить зі спритністю, холоднокровністю та плавністю, водночас забезпечуючи потужність та темп.
 

S-AWC
Перевірено в ралі. Адаптовано для доріг.
S-AWC

На основі багатої спадщини ралійних перегонів інженери Mitsubishi Motors вдосконалили фірмову систему Super All-Wheel Control (S-AWC).

S-AWC покращує керованість і стабільність, плавно керуючи рухами Outlander під час прискорення, поворотів і гальмування, зберігаючи впевненість водія за кермом.

Повністю інтегрований селектор режимів руху дозволяє адаптуватися до мінливого рельєфу місцевості та погодних умов простим поворотом диску. Шість режимів водіння — Еко (Eco), Звичайний (Normal), Асфальт (Tarmac), Гравій (Gravel), Сніг (Snow) і Грязь (Mud) — забезпечують оптимальний контроль у різноманітних ситуаціях, даючи вам спокій, незалежно від того, з чим ви можете зіткнутися на дорозі.
 

Підвіска
Легка та гладка, як шовк
Підвіска

Спеціально розроблена підвіска для Outlander 2023 модельного року включає легкі та високоміцні алюмінієві компоненти, порожнисті стабілізуючі балки та антивібраційну підтримку. Ваша м’яка поїздка стане ще плавнішою, тихішою та комфортнішою. 

Кермо
Розширений контроль, інтуїтивний комфорт
Кермо

На парковці, у короткій міській поїздці чи на довгих дистанціях кермування стає приємнішим і природнішим завдяки вдосконаленому електричному підсилювачу рульового керування Outlander з двома шестернями. Із збільшенням діапазону регулювання телескопічне рульове управління забезпечує підвищений комфорт кожному водієві.

Активна система жалюзі
Важливі деталі
Активна система жалюзі

Під час руху Активна система жалюзі регулює потік повітря через радіатор. Решітка відкривається на нижчих швидкостях, щоб зберегти двигун охолодженим, і закривається на вищих, щоб зменшити опір, що покращує паливну ефективність автомобіля. Якщо двигун стає занадто гарячим, Активна система жалюзі може автоматично знову відкрити решітку, забезпечуючи надходження необхідного повітря до радіатора, щоб запобігти перегріву двигуна.
 

 

Дізнатися більше про новий Outlander

Кожна машина без винятку, має свої унікальні технічні характеристики та особливості. І лише звернувши на них свою увагу та вивчивши їх, можна визначитися, підходить транспортний засіб чи ні. Новий Mitsubishi Outlander 4 не є винятком і має унікальні особливості.

Ні для кого не стане секретом, що величезну роль у роботі автомобіля відіграє двигун внутрішнього згоряння, на який з самого початку потрібно звернути увагу. Двигун Мітсубісі Аутлендер 4 має високу потужність і продуктивність, що дозволяє водієві без проблем їздити практично будь-якими дорогами.

Спеціальна вбудована система S-AWC потрібна для того, щоб максимально точно контролювати продуктивність роботи мотора. Автомобільний двигун Mitsubishi Outlander 2023 може плавно підвищувати та знижувати оберти. А різні режими управління забезпечать комфортну подорож навіть на найскладніших ділянках дороги.

Ви можете відвідати наш автосалон «Адіс-Мотор» в Одесі, щоб переконатися, що машина підходить за всіма параметрами. Менеджери нашого салону дадуть відповіді на всі питання про двигун для нового Аутлендер 2023 і про інші важливі елементи автомобіля. Переконавшись у тому, що машина повністю підходить, Ви зможете її придбати та одразу поїхати на ній з автосалону.

menu.footer disclaimer
Created by CF.Digital