Лізинг Mitsubishi

Фінансовий лізинг - зручна альтернатива банківському кредиту
Фінансовий лізинг - зручна альтернатива банківському кредиту

Фінансовий лізинг автомобіля - це довгострокова оренда автомобіля, з правом викупу автомобіля наприкінці строку лізингу, за умови сплати лізингоодержувачем періодичних лізингових платежів.

Основні переваги фінансового лізингу
Основні переваги фінансового лізингу

- початкові витрати клієнта складаються тільки з авансового платежу та одноразової комісії; всі витрати на реєстрацію, державні збори і мита, страхування розподілені рівномірно на весь строк лізингу;

- швидке та зручне оформлення: клієнт підписує тільки договір фінансового лізингу, всі інші питання (реєстрація, пенсійний збір, страхування авто) бере на себе лізингова компанія;

- немає необхідності у нотаріальному посвідченні договору, а отже, у додаткових витратах;

- кожен клієнт отримує сервісну підтримку (цілодобова технічна консультація на дорогах України, адміністрування страхових випадків, пріоритетність у записі на ТО), у тому числі може доповнити договір додатковими послугами технічного сервісу, виходячи зі своїх потреб.

Умови фінансового лізингу для автомобілів Mitsubishi від Приват Банк
Умови фінансового лізингу для автомобілів Mitsubishi від Приват Банк
Отримати консультацію та детальний розрахунок лізингу*
* Для отримання консультації від лізингових компаній щодо умов фінансового лізингу для автомобілів Mitsubishi виконайте Крок 1 та Крок 2 нижче

Такі автомобілі як Mitsubishi стануть відмінним засобом пересування міськими дорогами, а також бездоріжжям. Однак, не всі мають змогу відразу купити таку машину. Отже, не зайвим буде звернути свою увагу на лізинг Мітсубісі в Одесі.

Простими словами, Mitsubishi у лізинг - це можливість взяти автомобіль в оренду на тривалий термін. Та й до того ж, після закінчення терміну оренди, у водія є можливість викупити цей автомобіль. А це означає, що Мітсубісі в лізинг стане справді чудовою альтернативою кредиту.

Варто зазначити, що кожен автомобіль Мітсубісі лізинг отримає повноцінне обслуговування. Для автомобіля доступні - сервісне обслуговування, технічне обслуговування, страховка та багато інших можливостей.

У свою чергу, Ви можете купити Мітсубісі в лізинг в Одесі, навіть не залишаючи свого житла, достатньо буде відвідати наш сайт. Або ж Ви можете відвідати наш автосалон «Адіс-Мотор», щоб одразу оформити та купити Mitsubishi у лізинг, і вже з салону виїхати в дорогу на новій машині.

menu.footer disclaimer
Created by CF.Digital