Сервісні кампанії Mitsubishi

Офіційний імпортер Mitsubishi Motors в Україні, компанія "ЕМ ЕМ СІ УКРАЇНА", засвідчує Вам свою повагу і від імені виробника інформує, що з метою підвищення надійності, а також запобігання можливих незручностей при експлуатації автомобілів Mitsubishi, виробником рекомендовано проведення низки профілактичних перевірок і замін елементів на деяких моделях автомобілів Mitsubishi, які були продані виключно через мережу офіційних дилерів Mitsubishi в Україні.

Для Вашої зручності на цьому інформаційному ресурсі Ви можете перевірити, поширюються ті чи інші рекомендовані виробником профілактичні заходи саме на Ваш автомобіль Mitsubishi:

У випадку, якщо після проведення Вами вищевказаної перевірки, виявилось, що на Ваш автомобіль Mitsubishi поширюється дія тих чи інших профілактичних заходів, переконливо просимо Вас зв'язатися з найближчим офіційним дилерським центром Mitsubishi і узгодити дату і час приїзду на сервісну станцію.
Від імені виробника приносимо Вам свої вибачення за заподіяні незручності і впевнені, що оперативна робота уповноважених дилерських центрів імпортера зведе їх до мінімуму і закладе основи нашого подальшого плідного співробітництва.
Також інформуємо Вас про те, що вищевказані профілактичні заходи проводяться за рахунок виробника і не потребують від Вас будь-яких додаткових витрат.

Автомобілі Mitsubishi створені для комфортної та безпечної поїздки будь-якими дорогами. Всі елементи встановлені таким чином, щоб водій тішився автомобілем і не мав жодних труднощів з керуванням. Однак це не скасовує того, що за машиною важливо ретельно доглядати.

Кожна деталь у машині має свій термін служби, а значить, після певного проміжку часу, або пройденого кілометражу, важливо їх міняти. У тому числі йдеться про профілактичні заходи, щоб уникнути складнощів в експлуатації. Сервісні компанії Mitsubishi якраз допоможуть провести всі необхідні заміни важливих елементів.

В нашому офіційному дилерському автосалоні «Адіс-Мотор» в Одесі, Ви можете самостійно дізнатися, чи потребує ваш транспортний засіб профілактичних перевірок та заміни елементів. Достатньо буде ввести держномер або VIN код автомобіля. Якщо наш сервіс покаже необхідність перевірки машини, слід відразу ж відвідати сервісні компанії Мітсубісі. Все для того, щоб автомобіль і надалі продовжував нормально функціонувати.

menu.footer disclaimer
Created by CF.Digital