Режим роботи сервісних центрів Mitsubishi Motors в Україні

Навіть під час на військового стану та бойових дій в Україні, більшість з дилерських центрів Mitsubishi Motors продовжують працювати в робочому або індивідуальному режимі. 
Якщо ви зараз переїжджаєте в безпечніше місце або вже знаходитесь в іншому регіоні, будь-ласка, ознайомтесь з графіком роботи місцевих дилерських центрів Mitsubishi Motors для сервісного обслуговування вашого Mitsubishi. Інформація за посиланням актуальна та постійно оновлюється.

часи роботи дилерських центрів

Тримаємось разом! Слава Україні!

Автомобілі Mitsubishi можна сміливо назвати одним із найкращих виборів для комфортної та безпечної поїздки. Машини в усьому світі зарекомендували як безвідмовний транспортний засіб. І це не кажучи про сучасний дизайн, підвищений рівень комфорту, а також кращу електроніку та обладнання.

Саме всі ці складові роблять машини Mitsubishi одними з найкращих на ринку. Але варто пам'ятати про те, що ніщо не може працювати вічно, у всіх деталей є свій термін придатності. Це означає, що деякі елементи зношуватимуться. І в такому випадку дуже важливо знайти офіційний сервісний центр Mitsubishi для швидкого ремонту.

Важливо розуміти, що режим роботи сервісних центрів Mitsubishi може відрізнятися залежно від міста. Тому наш автосалон "Адіс-Мотор" в Одесі надає перелік всіх діючих дилерських сервісних центрів Mitsubishi. У нас Ви знайдете максимально актуальну інформацію про режим роботи сервісних центрів Мітсубісі, щоб максимально швидко здійснити ремонт та сервісне обслуговування свого автомобіля.

menu.footer disclaimer
Created by CF.Digital